<
Przekazaliśmy już 11.400zł dla potrzebujących kotów
O nas
Przekazaliśmy już 11.400zł dla potrzebujących kotów!

Skąd pomysł na markę?

Nazywamy się Ania i Wojtek i nie ukrywamy tego, że jesteśmy kociarzami, dlatego chcielibyśmy, żebyście też nie musiały się z tym kryć, a nawet wręcz przeciwnie! Wychodząc z takiego założenia, w grudniu 2018 roku w głowie Wojtka – zawodowego fizjoterapeuty – zrodził się pomysł na markę ubrań Ciciuś, dedykowanych w szczególności dla zapalonych miłośniczek kotów (choć tak naprawdę to Ania ma dwa koty i zaraża miłością do nich!). Zazwyczaj te piękne i szalenie inteligentne zwierzęta zostawia się w domach i mieszkaniach, w przeciwieństwie do, chociażby, wyprowadzanych na spacery psów – stąd powstała potrzeba identyfikacji z kocimi pupilami, w naszym przypadku modowej.

Już w maju 2019 roku podjęliśmy pierwsze kroki w kierunku realizacji naszego pomysłu, ponieważ zauważyliśmy, że istnieje poważna luka na rynku modowym (edukacja w dziedzinie projektowania, produkcji oraz rynku). Obecnie kierujemy się przede wszystkim tym, żebyście mogły każdego dnia nosić ubrania, które będą Wam przypominały o czekających na Was kotach. Nie bez przyczyny większość z naszych modeli została zaprojektowana w ten sposób, żebyście mogły logotyp Ciciusia, czyli maleńkiego kotka, nosić właśnie na sercu…

Sama nazwa „Ciciuś” łączy w sobie to, co dla nas najważniejsze, czyli: miłość do pupili, które często nazywamy pieszczotliwie w wariantach około

kiciusiowych, oraz wykorzystanie w naszych ubraniach miękkich, miłych w dotyku tkanin, potocznie zwanych „cicikiem”. Chcemy, żebyście przede wszystkim mogły czuć się w nich komfortowo i by nic nie krępowało Waszych ruchów (z fizjoterapeutycznego punktu widzenia to naprawdę istotne!). Dlatego stawiamy na casualowe, swobodne fasony ubrań dla miłośników kotów, uszytych z dobrej jakości bawełny, by skóra mogła w nich oddychać.

Z myślą o kociarzach i… kotach!

Jako, że dobrostan kotów nie jest nam obojętny, jesteśmy przekonani, że Wam, naszym kociolubnym Klientkom również nie. Postanowiliśmy zatem przekazywać 5% z każdego zamówienia na rzecz potrzebujących kotów. Ich utrzymanie czy leczenie kosztuje, a przecież nie każdy kot ma tak wspaniałych „właścicieli” jak Wy (choć tak naprawdę wiadomo, że to nie człowiek „ma” kota, a raczej kot, człowieka…).

Zatem nasze ubrania tworzymy z myślą nie tylko o zapalonych kociarach, ale również i samych kotach, dlatego wybierając naszą markę Ciciuś wspierasz także te cudowne zwierzęta (u góry strony widnieje informacja ile pieniędzy udało nam się jak dotąd przekazać kociakom ze sprzedaży ubrań).

Pomagajmy wspólnie w dobrym stylu!

Nasza Kitka & Dali

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl